4 жовтня - Всесвітній день тварин

Дата: 5 жовтня 2018 о 00:00
163 перегляда

Ми відповідальні за тих, кого приручили. Саме під таким гаслом пройшов у школі день 4 жовтня - Всесвітній день тварин.

Педагоги та учні долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі «Наймасовіший урок доброти, проведений в  закладі упродовж одного дня». В усіх класах пройшов такий урок доброти. Провели їх досвідчені педагоги: Косенко Н.П., Івченко Л.А., Позднякова Н.В., Литвин О.В., Завгородня Р.М., Нестеренко В.С., Масюженко Г.Д., Рудніцька Ю.В., Собчук І.О., Гнатенко Р.М. На уроках діти дізналися цікаві факти про тварин; під час ветеринарної хвилинки розширили свої знання про захворювання чотирилапих та їх лікування. Під час роботи в групах діти виробляли рекомендації для тих, хто вирішив завести домашнього улюбленця. День пройшов насичено і змістовно. А діти стали ще на крок ближчими до братів наших менших. І пам’ятаймо: ми відповідальні за тих, кого приручили!