Великий волонтерський день у школі

Дата: 26 жовтня 2018 о 01:32, Оновлено 28 жовтня 2018 о 00:29
304 перегляда

Великий волонтерський день у школі

Якщо хочеш зробити життя дитини щасливим, зроби його цікавим та змістовним. Цю мудрість вже вкотре  довели  наші давні друзі та шефи - працівники компанії "ДЦ УКРАЇНА" («Ватсонс»).

Цього року вони завітали до нас із цікавою інтерактивною програмою: інтелектуально – пізнавальним квестом з підготовки «юних шпигунів».  Учні та педагоги школи зустріли гостей запальним флешмобом,  тож вони теж не змогли встояти на місці.  Квест відразу захопив усіх мешканців шкільної родини. Дев’ять команд  рухалися по 12 зупинках, на кожній із яких учасників гри чекали несподівані  завдання. На одній треба було розгадати ребуси,  на інших  - передати інопланетянам послання від сучасників, скласти пазли та розгадати ключове слово, перевтілитися за допомогою фарб у героїв сучасних фільмів, пройти лабіринтом. На одній із зупинок майбутнім шпигунам треба було розгадати ключове слово і розмінувати заміновану валізу,  а іншим – підібрати ключики і відкрити загадкові замки.

Команда футболістів школи зустрілася у матчі із командою «Ватсонс». Боротьба була нелегкою. Але перемога не змусила себе довго чекати. Школярі перемогли  із рахунком 8:2.

Гості приїхали не з порожніми руками. Вони привезли дітлахам смачні  фірмові пироги. А ще кожен учень отримав подарунковий пакет. Наші друзі попіклувалися і про фізичний розвиток школярів – вони привезли і встановили спортивний тренажерний  майданчик.

Колектив працівників та учнів школи не могли не пригостити дорогих гостей традиційними українськими стравами: смачним  борщем з пампушками, пухкими вареничками та дерунами із шкварками.

Дітлахи подарували своїм друзям  сувеніри, виготовлені власноруч на гуртках декоративно – прикладного мистецтва: ляльки – мотанки, брелоки, стаканчики – підставки, обереги тощо. Завершилася дружня зустріч спільним танцем. Тож, день був насичений, цікавий,  радісний.  А діти щасливі!. Адже це головне для нас,  дорослих - бачити радість в очах дітей, дати можливість  кожній дитині  відчути себе потрібною, маленьким переможцем.

Висловлюємо щиру подяку Томашу Вроблевські, нашим друзям за підтримку,  допомогу, піклування про розвиток та здоров’я дітей.