Новини проекту
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Великий волонтерський день у школі

Дата: 26 жовтня 2018 о 01:32, Оновлено 28 жовтня 2018 о 00:29
304 перегляда

Великий волонтерський день у школі

    Якщо хочеш зробити життя дитини щасливим, зроби його цікавим та змістовним. Цю мудрість вже вкотре  довели  наші давні друзі та шефи - працівники компанії "ДЦ УКРАЇНА" («Ватсонс»).

Цього року вони завітали до нас із цікавою інтерактивною програмою: інтелектуально – пізнавальним квестом з підготовки «юних шпигунів».  Учні та педагоги школи зустріли гостей запальним флешмобом,  тож вони теж не змогли встояти на місці.  Квест відразу захопив усіх мешканців шкільної родини. Дев’ять команд  рухалися по 12 зупинках, на кожній із яких учасників гри чекали несподівані  завдання. На одній треба було розгадати ребуси,  на інших  - передати інопланетянам послання від сучасників, скласти пазли та розгадати ключове слово, перевтілитися за допомогою фарб у героїв сучасних фільмів, пройти лабіринтом. На одній із зупинок майбутнім шпигунам треба було розгадати ключове слово і розмінувати заміновану валізу,  а іншим – підібрати ключики і відкрити загадкові замки.

Команда футболістів школи зустрілася у матчі із командою «Ватсонс». Боротьба була нелегкою. Але перемога не змусила себе довго чекати. Школярі перемогли  із рахунком 8:2.

Гості приїхали не з порожніми руками. Вони привезли дітлахам смачні  фірмові пироги. А ще кожен учень отримав подарунковий пакет. Наші друзі попіклувалися і про фізичний розвиток школярів – вони привезли і встановили спортивний тренажерний  майданчик.

Колектив працівників та учнів школи не могли не пригостити дорогих гостей традиційними українськими стравами: смачним  борщем з пампушками, пухкими вареничками та дерунами із шкварками.

Дітлахи подарували своїм друзям  сувеніри, виготовлені власноруч на гуртках декоративно – прикладного мистецтва: ляльки – мотанки, брелоки, стаканчики – підставки, обереги тощо. Завершилася дружня зустріч спільним танцем. Тож, день був насичений, цікавий,  радісний.  А діти щасливі!. Адже це головне для нас,  дорослих - бачити радість в очах дітей, дати можливість  кожній дитині  відчути себе потрібною, маленьким переможцем.

Висловлюємо щиру подяку Томашу Вроблевські, нашим друзям за підтримку,  допомогу, піклування про розвиток та здоров’я дітей.  

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.