Батьківський день у мистецькій школі

Дата: 23 листопада 2018 о 18:13

З самого ранку 23 листопада наша школа відкрила двері для батьків учнів.

Батьківський день у мистецькій школі.

Педагогічний колектив  радо зустрів гостей у фойє, де відчувався аромат мистецтва: розписані стіни в українському стилі, експозиція «Біля млину калина…», виставка дитячої творчості. Батьки із захопленням роздивлялися   роботи своїх дітей, адже саме в цій школі розкрилися їх творчі здібності. А там дійсно було що подивитися:  вироби із глини, бісеру, паперу, витинанки, художній розпис, обереги.  Про діяльність закладу та успіхи своїх дітей батьки могли дізнатися із відеофільму «Наша мистецька…». А щоб краще познайомитися з  навчальними успіхами своїх дітей, батьки мали змогу  відвідати  уроки всіх вчителів.  Разом з дітьми вони побували на майстер – класах з декоративно – прикладного мистецтва, де завзято виготовляли власноруч етнообереги, народні іграшки та сувеніри.  Висловити свої враження від закладу та побажання батьки змогли  на зустрічі з адміністрацією «Від співпраці – до успіху», де у щирій невимушеній атмосфері  обговорили сьогодення та перспективи розвитку навчального закладу. Упродовж дня для батьків  працювала «Скринька свіжих ідей», щоб зробити шкільне життя сповненим творчості та  натхнення.  Дякуємо вам, шановні батьки, за співпрацю та підтримку. Ми працюємо заради ваших дітей!