В Україні зникне старша школа: які будуть зміни
Чт, 25 Лют 2021 10:29:41
МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43

Святий Миколай завітав до учнів мистецької школи

Дата: 20 грудня 2018 о 13:19
224 перегляда

Якщо дуже очікувати на диво, то воно обов’язково здійсниться. І воно дійсно відбулося у нашій мистецькій школі.

До вихованців  завітав Святий Миколай - один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. А напередодні свята  в школі запрацювала майстерня Святого Миколая. Там юні кулінари випікали солоденькі смаколики та розмальовували їх святковими візерунками; дітки виготовляли прикраси та костюми для свята. І ось 19 грудня на лісовій галявині розгорнулося справжнє казкове дійство: лісові звірята, небесні ангели та нічні красуні – зірочки закружляли  у легкому  танку, учні – глядачі повеселилися у цікавих зимових конкурсах. Не обійшлося на святі і без традиційного його персонажа – чорта. Він намагався зіпсувати  розваги, хотів роздати всім діткам різочки. Та дітлахи зуміли себе захистити своїми добрими справами і отримали від Миколая солодкі подарунки. І не лише від Миколая. Адже  до дітей у гості завітали наші давні друзі, шефи - представники ТОВ «Черкасигаз»,  Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації, голова наглядової ради та голова правління ПрАТ "Смілянський машинобудівний завод", депутат обласної ради. Всі вони прийшли до дітей з відкритими серцями, добрими помислами та солодощами.

Свято вдалося: було яскравим, креативним, веселим, сповненим надій на здійснення мрій. Бо дитячі мрії повинні здійснюватися обов’язково. А це вже залежить від нас, дорослих.

Хочеться подякувати всім, хто завітав на наш родинний вогник, хто не залишився байдужим до долі наших вихованців та подарував дітлахам щастинку щастя.

Свято для діток підготували педагоги школи: Чернишова І.М., Вовк С.Д., Позднякова Н.В., Завгородня Р.М., Косенко Н.П., Минько І.А., Рудніцька Ю.В., Томусяк – Молдован В.В., Павлюковська Т.М. З такою командою дуже легко зробити дітей щасливими, а заклад успішним.