В Україні зникне старша школа: які будуть зміни
Чт, 25 Лют 2021 10:29:41
МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43

Творча мандрівка

Дата: 24 листопада 2019 о 19:51

Мистецтво не знає відпочинку. Так само як і учні мистецької школи. В суботу 23 листопада група творчих дітей разом з вчителем Поздняковою Н.В. стали гостями Дня відкритих дверей у Черкаському художньо-технічному коледжі.

Тепла  зустріч, цікава презентація, знайомство з умовами  вступу до закладу, екскурсія по коледжу залишили  дітям приємні мистецькі враження. Учні відвідали архітектурний факультет, були вражені макетами будівель,  виготовленими студентами коледжу.  В майстерні композиції зацікавлено  вдивлялись в обличчя портретів. А в класі декоративно-прикладного мистецтва  вперше побачили композицію із мозаїки, виконану з маленьких шматочків лінолеуму. Зацікавили юні обдарування і монументальний живопис та петриківський розпис. Проте, на учнів чекала несподіванка. На факультеті перукарської справи юнаки та дівчата приміряли незвичайні головні убори та аксесуари. Тож, подорож була корисною, творчою та веселою, незважаючи на перші морозні подихи листопада.