Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!

Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234

Методична робота

Для кого канікули – це пора відпочинку, а для нашого творчого колективу, який не звик стояти на місці, це можливість зайнятися підвищенням професійної майстерності. Це стало мотивацією до проведення 29.10.2019 інтегрованого методичного об’єднання вчителів та вихователів «Методичний меседж». Учасники м/о через презентацію, тренінгові вправи та обмін думками розглянули зміст наскрізних ліній в освітньому процесі, шляхи впровадження інноваційних освітніх технологій. Керівник м/о Рудніцька Юлія ознайомила присутніх з новими сайтами та освітніми платформами, на яких педагоги можуть здійснювати самоосвіту, підвищувати свій педагогічний та методичний рівень, зростати як професіонал. Так тримати, колеги, творчості вам, креативу, досягнення нових висот у професійній діяльності.

******************************************************************************************************************

На осінніх канікулах команда непосидючих, творчих та небайдужих педагогів нашої школи не змогла відмовити собі у задоволенні стати учасниками майстер-класу В. Співаковського «Інтегровані кейс-уроки в освіті». Учасники познайомились із найкрутішими інноваціями та лайфхаками, про які мало хто знає. Вони взяли участь у воркшопі з кейс - уроків, під час якого дізналися, як використовувати кейс-уроки в якості інструменту реалізації НУШ; зясували для себе, що такі уроки є зручним форматом для білінгвальної освіти та ще безліч різноманітних цікавинок для того, щоб зробити навчання учнів корисним, цікавим та ефективним.

Поки що пусто.