Вибори в мистецькій школі

Дата: 16 вересня 2020 о 23:07, Оновлено 16 вересня 2020 о 23:12

Черговим витком реалізації  п’ятої хвилі Всеукраїнського проєкту  освітніх реформ у нашій школі стала передвиборча кампанія та демократичні вибори Президента школи. Кандидати не змусили себе довго чекати. Адже серед старшокласників є небайдужі, креативні та свідомі учні, які хочуть змін. І прагнуть розпочати їх саме з себе.  Ними стали учні Наголовська Амалія, Машкаринець Мирослава, Іванов Олександр та Наголовський Рустам. Кожен з кандидатів підготував програму, в якій висвітлив свої завдання по покращенню життя школи, створив чіткий план дій та очікувані результати. Програми були представлені на обговорення учнів закладу. Відбулися  демократичні дебати між кандидатами. Це була чесна боротьба за майбутнє рідної школи. А далі… вибори та голосування.