Свято добра та надії

Дата: 19 грудня 2017 о 21:49, Оновлено 18 лютого 2018 о 19:42

Помітна втіха передріздвяного календаря – сьогоднішнє свято Миколая Чудотворця. Воно наче привідчиняє двері до подальших зимових урочистостей: Нового року та світлого Різдва Христового. Святий  Миколай – це символ доброго духа, турботливого, справедливого.  Його   знають у цілому світі як дорослі, так і малі. Особливо очікують цього свята діти, бо знають про щедрість святого Миколая, про те, що він принесе їм дарунки. А сьогодні він завітав і до вихованців нашої школи. Сніжно – білою віхолою закружляло свято всіх дітей та гостей. І всі поринули у казкове таємниче дійство. Діти із захопленням дивились, як на сцені відбувались різні дива: спускалися із небес янголи, кружляли у легкому танці зірки, читали віршики малюки та крокував по Землі Миколай. Він щедро роздавав подарунки дітлахам, вітав усіх із прийдешніми святами та бажав бути добрими, нести радість своїм рідним та близьким. Напередодні свята у школі працювала резиденція Святого Миколая, де діти могли прийняти участь у конкурсі на кращу листівку для Миколая. На святі сам Святий підвів підсумок конкурсу та визначив переможців. Ними стали учениця 5 класу Діброва Аня та 7 класу Артеменко Катя. У своїх листах діти звертаються до Миколая з надією на швидше закінчення війни, щоб солдати повернулися додому живими, щоб у нашій країні  запанував мир, а діти раділи сонцю і чистому небу.
      Привітати вихованців школи прийшли шефи: заступник директора  Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Даниленко Сергій Миколайович, представник ПАТ «Черкасигаз» Рідько Алла Миколаївна, командир військової частини Смілянського  гарнізону Демченко Іван Геннадійович. У своїх теплих вітаннях вони бажали дітям хороших успіхів у навчанні, бути слухняними та вихованими, зростати справжніми громадянами – патріотами своєї  Батьківщини. А солодощі та подарунки, отримані від гостей, зробили це свято ще солодшим та радіснішим.Також кожна дитина отрмала  новорічний солодкий набір від ТОВ "ДЦ Україна". Дякуємо нашим шефам за щедрість їхніх сердець та небайдужість до долі дітей. Дякуємо святу Миколая, яке здійснює їхні мрії.