Цікаво вивчати англійську

Дата: 2 березня 2018 о 13:02
373 перегляда

Останній тиждень зими ( з 26 січня по 2 березня 2018 р.) був присвячений англійській мові, проведений  вчителем англійської мови Козяр Ж.О.

Цікаво вивчати англійську.

Вивчення англійської мови – процес багатогранний,  але дуже цікавий. Англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і країн. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось із звичаями інших народів,   традиціями, вивчаємо їх історію та културу.

Тиждень розпочався з урочистої лінійки, під час якої  учні  ознайомилися з планом проведення тижня.

У понеділок 26  лютого стартував марафон «Говоримо англійською», до якого долучилися всі вихованці школи.

27 лютого пройшов цікавий та захоплюючий  урок для учнів 4 класу «Seasons», де школярі читали вірші англійською мовою та виконували улюблені англійські пісні. Упродовж дня діти мали змогу послухати різноманітні інформаційні цікавинки англійської, було здійснено заочні подорожі до англомовних країн.

Середа (28 лютого) продовжила дивувати нас, а саме відеозал  «Around Great Britain», подарував незабутню подорож Англією, Лондоном. Жваво та креативно пройшла вікторина за матеріалами  переглянутого.

Прихід весни був дуже яскравим. 1 березня учні порадували нас виставою «We love to learn English». Вустами казкових персонажів учні показали красу та неповторність англійської мови. До конкурсу стіннівок «Мандруємо англомовними країнами» долучилися учні 4 – 10 класів. Їх могли переглянути учні, педагоги та батьки у вестибюлі школи. Кращою було визнано стіннівку учнів 9 класу.

Підбиття підсудків відбулося на чаюванні з королевою англійської мови  та стало приємною і незабутньою подією для переможців марафону.

Хочеться відзначити, що мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.
     Усі  активні учасники заходів були нагороджені грамотами та призами. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня, а вчителю англійської мови за цікаві та змістовні заходи.