Шкільне життя з ароматом осені

Дата: 9 жовтня 2018 о 01:43
233 перегляда

Шкільне життя з ароматом осені.

8 жовтня у нас у школі стартував місячник «Осіння симфонія». Розпочався він тематичним інтегрованим днем «Днем осіннього листочка». Виявляється, як багато можна дізнатись про цей осінній символ. Якими різноманітними та цікавими можуть бути вправи та завдання, пов’язані з  осіннім листям.  Велика перерва пройшла у школі гучно, змістовно та незвичайно. Учні  відвідали зупинки, де виконували різні завдання. На зупинці «Пізнавальній» школярі складали задачі про листочки; зупинка «Творча» запросила дітлахів до творчості: вони виготовляли з осінніх листочків різноманітні вироби – аплікації, композиції. А юні художники «оживили» різнокольорові листочки у своїх малюнках.  Навіть наймолодші школярі – першокласники теж долучилися до спільної справи. Педагоги та учні ще раз переконалися, що загальна справа зближує дітей, робить процес навчання цікавим, захоплюючим, радісним.

Зустрінемось завтра. Наступний день – Запорізька Січ.