Тематичний день - Осінній ярмарок

Дата: 14 жовтня 2018 о 00:21

Увага! Увага! Спішіть, поспішайте,
Господарі й гості – глядіть, не минайте!
На ярмарок прошу, гуртом, поодинці,
Чекають на вас тут чудові гостинці.

Саме такими бадьорими закликами 12 жовтня  хлопці - козаки  запросили всіх  на  традиційний осінній ярмарок з нагоди дня Покрови та дня українського козацтва. Загомоніли на шкільному подвір’ї  продавці і покупці, торгуючись та вибираючи товар на свій смак. І чого тільки не було  на тому ярмарку: і смачні українські варенички,  і галушки, солодкі тістечка та духмяні пиріжки, різна городина та дари садів. Кожен клас цікаво облаштував торгівельне місце та креативно прорекламував свої товари. І виторг не змусив себе довго чекати.

А ще на ярмарку можна було відпочити і повеселитися, побачити, як два кума продавали  порося та півня, як дві куми  купували різні товари та пліткували. Одним слово, усе як на ярмарку: гомін, українські пісні, танці, жарти… Бо осінній ярмарок — це справжнє родинне свято.