Новини проекту
З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік
    

Розпочав роботу митецько-патріотичний кемп "Дивограй"

Дата: 27 травня 2019 о 16:29
176 переглядів

Веселим дитячим сміхом, піснями та запальним танком розпочалася пришкільна оздоровча зміна в нашій школі. Відкрився мистецько –патріотичний кемп «Дивограй».

 На відкритті зміни загони звітували про готовність до відпочинку, оздоровлення, інтелектуальної та творчої діяльності. В таборі будуть діяти три загони зі своїми назвами, девізами, речівками: І загін – «Капітошка», ІІ загін «Живчик», ІІІ загін – «Сокіл». Діти мають свої відзначки, емблеми, розучили пісні, виробили правила життя в таборі. Перший день виявився цікавим та змістовним. Дітлахи стали учасниками інтерактивної  пошукової гри «Моя квітуча батьківщина». Вони за допомогою карти місцевості знаходили окремі елементи карти України та створювали єдину країну, її області у формі колажу із зображенням орнаменту. Гра об’єднала всіх дітей  та створила  патріотичну атмосферу  з мистецьким нахилом. 
Розпочала свою роботу Рада табору, до якої увійшли кращі учні школи: Рузієва Заріна, Темнохід Даша, Іванов Саша, Немеш Богдан, Артеменко Катя. Вони обговорили життя табору за спланували роботу на наступний день. А він обіцяє бути креативним та насиченим. 
 
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.