Пізнаємо, відпочиваємо, розвиваємось у таборі

Дата: 1 червня 2019 о 22:11

День за днем у пришкільному таборі  пролітає у розвагах та пізнанні

. Як завжди починається день з фітнес – руханки. Під ритмічні звуки музики кожен рухається як йому зручно. А результат у всіх один - хороший настрій та бадьорий заряд енергії на весь день. За останні три дні навіть  не можна  перелічити всі цікаві заходи, що пройшли в таборі. Чим ми тільки не займалися: і захищали проекти, і стрибали на батуті, і смакували українську національну кухню (смачні варенички та борщ з пампушками). Дві групи учнів відвідали музей в м. Кам’янка, волонтери школи разом з працівниками в рамках освіти для сталого розвитку та проекту «Зробимо планету зеленою» висадили алею туй перед школою.( 38 штук). А ще до дітлахів завітали в гості поліцейські. Вони демонстрували їм своє спорядження, давали роздивитися зброю та приміряли бронежилети. З нетерпінням чекаємо ще чогось цікавенького та веселого.