Мистецька школа зустріла юних митців

Дата: 4 вересня 2019 о 22:06
181 перегляд

Мистецька школа зустріла юних митців.

Ще чути в коридорах  запах свіжої фарби,  а школярі вже злетілися, як пташенята до гнізда,  до світлих облаштованих  класів, майстерень, студій. Бо саме тут чекають на них іх  вчителі, керівники гуртків, вихователі. Влітку вони добре потрудились, щоб школа мала нове обличчя: яскраве, різнобарвне, мистецьке. Значно покращилась і матеріальна база школи: 8 навчальних кабінетів мають інтерактивне обладнання, в кабінеті Захисту Вітчизни встановлено інтерактивний тир, створено інноваційне освітнє середовище для учнів Нової української школи. А головне, обладнані майстерні для проведення гуртків декоративно- прикладного мистецтва: арт-студія, гончарна майстерня, відкрито новий центр дитячої творчості. Школярі можуть за бажанням та інтересами обрати собі гурток, адже їх у школі 17: «Декоративний розпис», «Народний живопис», Художнє ліплення», «Гончарство», «Витинанка», «Етнообереги» та інші. В перші ж дні закипіла робота в гончарній майстерні, молодші школярі виготовляли з глини відбитки своїх долоньок та підписали їх своїми іменами. Тепер ці маленькі  витвори мистецтва стануть частинкою історії мистецької школи. Та це лише початок. Попереду ще багато цікавого.