МОН визначило допустиму кількість уроків для учнів 5-9 класів
Пн, 22 Лют 2021 10:02:40
13 освітніх онлайн-платформ з безкоштовними курсами англійською та українською
Чт, 18 Лют 2021 09:23:42
Створення тестів для онлайн-навчання: огляд платформ
Вт, 16 Лют 2021 10:25:38
Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію
Вт, 16 Лют 2021 10:21:43
Учні можуть взяти участь у конкурсі малюнків на космічну тему
Вт, 16 Лют 2021 10:16:37

Батьківський день у мистецькій школі

Дата: 23 листопада 2018 о 18:13

З самого ранку 23 листопада наша школа відкрила двері для батьків учнів.

Батьківський день у мистецькій школі.

Педагогічний колектив  радо зустрів гостей у фойє, де відчувався аромат мистецтва: розписані стіни в українському стилі, експозиція «Біля млину калина…», виставка дитячої творчості. Батьки із захопленням роздивлялися   роботи своїх дітей, адже саме в цій школі розкрилися їх творчі здібності. А там дійсно було що подивитися:  вироби із глини, бісеру, паперу, витинанки, художній розпис, обереги.  Про діяльність закладу та успіхи своїх дітей батьки могли дізнатися із відеофільму «Наша мистецька…». А щоб краще познайомитися з  навчальними успіхами своїх дітей, батьки мали змогу  відвідати  уроки всіх вчителів.  Разом з дітьми вони побували на майстер – класах з декоративно – прикладного мистецтва, де завзято виготовляли власноруч етнообереги, народні іграшки та сувеніри.  Висловити свої враження від закладу та побажання батьки змогли  на зустрічі з адміністрацією «Від співпраці – до успіху», де у щирій невимушеній атмосфері  обговорили сьогодення та перспективи розвитку навчального закладу. Упродовж дня для батьків  працювала «Скринька свіжих ідей», щоб зробити шкільне життя сповненим творчості та  натхнення.  Дякуємо вам, шановні батьки, за співпрацю та підтримку. Ми працюємо заради ваших дітей!